Brand - Instructie brandbestrijding kleine blusmiddelen 3u
Inhoud en programma
Weet jij wat te doen bij een beginnende brand?
Met de juiste kennis en tools kan elke seconde het verschil maken. Tijdens de opleiding ‘Brand – Kleine Blusmiddelen’ leer je op een praktische en interactieve manier omgaan met brandblusmiddelen. We behandelen het herkennen van verschillende soorten branden, de juiste blusmiddelen gebruiken en het veilig en effectief blussen van kleine branden.
Of je nu op kantoor werkt of in een magazijn, deze training geeft je de nodige vaardigheden om snel en correct te handelen zonder angst. Een kleine investering in veiligheid met een grote impact voor je werkplek.
Deze opleiding is in het Nederlands. Incompany kan de opleiding in 3 talen gegeven worden. Zo maken we het nog makkelijker om cruciale (verplichte) vaardigheden toegankelijk te maken voor iedereen in je team.
Wil je daarnaast ook preventief de brandrisico's in je bedrijf verlagen?
Thermografie is dé technologie om verborgen risico's te detecteren en energieverliezen aan te pakken voordat ze problemen veroorzaken. Met infraroodbeelden krijg je inzicht in warmteverschillen, wat kan wijzen op potentiële brandhaarden of inefficiënte installaties.
Meer weten? Ontdek alles over hoe thermografie jouw bedrijf veiliger en efficiënter kan maken in ons uitgebreide artikel:https://www.clbgroup.be/media/qrcppupj/me_thermografie-ken-je-interne-brand-risicos-of-energieverliezen.pdf
Of schrijf je meteen in voor het gratis webinar: https://www.clbgroup.be/academy/opleidingen/?sid=f0e2519d-3639-ef11-8129-005056986a6e
Waar en wanneer
Doelgroep
Alle medewerkers binnen de organisatie kunnen deze opleiding volgen.
Docenten
Praktische informatie
Subsidies
Komt in aanmerking voor de kmo-portefeuille - thema: personeelsmanagement - sociale wetgeving
Heb je nog een vraag over deze opleiding?
We helpen je graag verder.
Bel ons op +32 11 30 50 63
Elke werkdag van 8u - 12u en 13u - 16u30 (op vrijdag tot 15u)
Opleiding in jouw bedrijf
Wil je deze opleiding incompany laten organiseren, op maat van jouw bedrijf? Vraag vrijblijvend een offerte aan.
5 goede redenen om een opleiding te volgen bij CLB Group
Of je nu kiest voor een veiligheidsopleiding, een technische training of een sessie rond welzijn op het werk – bij CLB Group ben je zeker van kwaliteit, ervaring en een aanpak die werkt.
:focal())
Ervaren lesgevers uit het werkveld
Onze docenten combineren jarenlange praktijk-ervaring met sterke didactische vaardigheden. Ze kennen de werkvloer en maken de leerstof concreet.
Praktijkgerichte opleidingen met impact
Geen droge theorie, maar hands-on inzichten die meteen inzetbaar zijn in je dagelijkse werk.
Officieel erkende diploma's en attesten
Je behaalt door BeSaCC of andere instanties erkende attesten met een geldigheidsduur van 10 jaar.
Opleiding op maat van jouw bedrijf
Liever een opleiding op de werkvloer? Wij komen ook ter plaatse en stemmen de opleiding af op jullie sector, risico’s en werkmethodes.
KMO-portefeuille en sectorale subsidies mogelijk
Wij helpen je om gebruik te maken van subsidies zoals de KMO-portefeuille of Constructiv.