Medewerkers behouden: van exitgesprek tot staygesprek

Feedback en retentie
Medewerkers aantrekken, ontwikkelen en behouden
Na deze opleiding kan de deelnemer stay- en exitgesprekken doelgericht voeren, signalen van mogelijke uitstroom herkennen en inzichten vertalen naar haalbare retentieacties.
Opleiding van 4 uur
Eerstkomende opleiding: 19/10/2027 - Bekijk alle data en locaties
Vindt plaats in Clb Group, Alken
€ 350excl. BTW
  • Via KMO-portefeuille tot 30% subsidie
  • Annuleren tot 10 dagen voor aanvang is gratis

Vragen?

Bel ons op +32 11 30 50 63
Opleidingen op maat / incompany mogelijk

Inhoud en programma

Medewerkers behouden begint met begrijpen wat hen motiveert, doet twijfelen en waar je kunt bijsturen. In deze praktijkgerichte opleiding leer je staygesprekken voeren die verder gaan dan “alles goed?” en exitgesprekken gebruiken als bron van organisatie-inzicht. Je oefent met verdiepende vragen, gespreksstructuren en analysetools. Zo vertaal je signalen en vertrekredenen naar haalbare acties. Incompany stemmen we cases en hulpmiddelen af op jullie organisatie, voor bedienden- en arbeiderscontexten.


Waar en wanneer

19/10/2027 | Voormiddag
Clb Group, AlkenBekijk locatie
€ 350
Nog 12 plaatsen vrij

Doelgroep

Leidinggevenden, teamverantwoordelijken en HR-professionals die medewerkers willen behouden en stay- of exitgesprekken voeren.


Docenten

Ons team van docenten bestaat uit verschillende vakspecialisten die allen een ruime praktijkervaring kunnen voorleggen.

Praktische informatie

Duur: 4 uur
Attestering: Na deze opleiding ontvangt u een aanwezigheidsattest.
Benodigdheden: Presentatiemogelijkheid met scherm/beamer en flip-over of whiteboard. Deelnemers kunnen een eigen, geanonimiseerde casus meebrengen. We voorzien ruimte voor duo-oefeningen. Incompany stemmen we de voorbeelden en oefeningen af op de context van de organisatie. Deelnemers ontvangen een staygesprekscanvas, een vragenstructuur en gesprekssjabloon voor exitgesprekken en een Exit Analyse Matrix.

Heb je nog een vraag over deze opleiding?

We helpen je graag verder.

Bel ons op +32 11 30 50 63

Elke werkdag van 8u - 12u en 13u - 16u30 (op vrijdag tot 15u)

+32 11 30 50 63
Stuur een mail naar academy@clbgroup.be

Antwoord binnen 24 uren

academy@clbgroup.be

Opleiding in jouw bedrijf

Wil je deze opleiding incompany laten organiseren, op maat van jouw bedrijf? Vraag vrijblijvend een offerte aan.

5 goede redenen om
een opleiding te volgen bij CLB Group

Of je nu kiest voor een veiligheidsopleiding, een technische training of een sessie rond welzijn op het werk – bij CLB Group ben je zeker van kwaliteit, ervaring en een aanpak die werkt.

Ervaren lesgevers uit het werkveld

Onze docenten combineren jarenlange praktijk-ervaring met sterke didactische vaardigheden. Ze kennen de werkvloer en maken de leerstof concreet.

Praktijkgerichte opleidingen met impact

Geen droge theorie, maar hands-on inzichten die meteen inzetbaar zijn in je dagelijkse werk.

Officieel erkende diploma's en attesten

Je behaalt door BeSaCC of andere instanties erkende attesten met een geldigheidsduur van 10 jaar.

Opleiding op maat van jouw bedrijf

Liever een opleiding op de werkvloer? Wij komen ook ter plaatse en stemmen de opleiding af op jullie sector, risico’s en werkmethodes.

KMO-portefeuille en sectorale subsidies mogelijk

Wij helpen je om gebruik te maken van subsidies zoals de KMO-portefeuille of Constructiv.