Opleidingstraject Microsoft Teams

Microsoft Office 365
Computer Skills
Implementatie en wegwijs geraken in Microsoft Teams
Opleiding van minstens 25 uur

Op dit moment zijn er geen open sessies voorzien. Wil je deze opleiding incompany laten organiseren, op maat van jouw bedrijf? Vraag vrijblijvend een offerte aan.

  • Via KMO-portefeuille tot 30% subsidie
  • Annuleren tot 10 dagen voor aanvang is gratis

Vragen?

Bel ons op +32 11 30 50 63
Opleidingen op maat / incompany mogelijk

Inhoud en programma

Microsoft Teams is een Office 365 applicatie waar communicatie en samenwerken in teamverband centraal staan. Deze hub brengt mensen, informatie en tools samen en biedt een totaaloplossing voor samenwerking en heldere communicatie binnen teams. Microsoft Teams geeft gebruikers de mogelijkheid om in real time samen te werken aan bestanden, documenten met elkaar te delen en elkaar te ontmoeten in virtuele meetings of via handige chats, waarin berichten en antwoorden visueel gegroepeerd worden.

Behind Your Business begeleidt u bij de implementatie van Microsoft teams en biedt een pakket van opleidingsuren aan om uw team wegwijs te maken in deze handige tool. Het aantal uren kiest u naargelang de behoefte.

Doelgroep

Iedereen binnen een bedrijfscontext, van start-up tot kmo tot multinational.


Docenten

Sven Vanoirbeek en team Behind Your Business

Praktische informatie

Duur: minstens 25 uur
Attestering: Geen attest

Subsidies

Komt in aanmerking voor kmo-portefeuille - Thema: Digitalisering

Heb je nog een vraag over deze opleiding?

We helpen je graag verder.

Bel ons op +32 11 30 50 63

Elke werkdag van 8u - 12u en 13u - 16u30 (op vrijdag tot 15u)

+32 11 30 50 63
Stuur een mail naar academy@clbgroup.be

Antwoord binnen 24 uren

academy@clbgroup.be

Opleiding in jouw bedrijf

Wil je deze opleiding incompany laten organiseren, op maat van jouw bedrijf? Vraag vrijblijvend een offerte aan.

5 goede redenen om
een opleiding te volgen bij CLB Group

Of je nu kiest voor een veiligheidsopleiding, een technische training of een sessie rond welzijn op het werk – bij CLB Group ben je zeker van kwaliteit, ervaring en een aanpak die werkt.

Ervaren lesgevers uit het werkveld

Onze docenten combineren jarenlange praktijk-ervaring met sterke didactische vaardigheden. Ze kennen de werkvloer en maken de leerstof concreet.

Praktijkgerichte opleidingen met impact

Geen droge theorie, maar hands-on inzichten die meteen inzetbaar zijn in je dagelijkse werk.

Officieel erkende diploma's en attesten

Je behaalt door BeSaCC of andere instanties erkende attesten met een geldigheidsduur van 10 jaar.

Opleiding op maat van jouw bedrijf

Liever een opleiding op de werkvloer? Wij komen ook ter plaatse en stemmen de opleiding af op jullie sector, risico’s en werkmethodes.

KMO-portefeuille en sectorale subsidies mogelijk

Wij helpen je om gebruik te maken van subsidies zoals de KMO-portefeuille of Constructiv.